Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Optymalizacja - CoLoBoT Patch By Raptor

Raptor - 02-05-2012, 15:41
Temat postu: CoLoBoT Patch By Raptor
Wrzucam moje niedokończone dzieło z czasów gimnazjalnych. Nie pamiętam, czego dokładnie dokonałem. Większość plików w archiwum jest w ogóle nietkniętych. Były to pliki robocze, gotowe do dalszej obróbki, która niestety nigdy nie nastąpiła.

Co robiłem na pewno:
1. Dodałem więcej surowców w podglebiu i na powierzchni w misjach swobodnych.
2. Ulepszyłem (?*) jakość tłumaczenia i formatowania SatCom w pierwszych kilku misjach i swobodnych.
3. Poprawiłem warunek pomyślnego ukończenia misji swobodnych. Zamiast TNT, jest Bag, którego nie da się wyprodukować produce'm w oficjalnym CoLoBoT.
4. Pierwsze kilka misji swobodnych ma ustaloną standardową ilość i ułożenie zasobów Titanium i PowerCell.
5. Dodałem trochę owadów (pewien być nie mogę), wraków i ruin poprzednich ekspedycji w pierwszych kilku misjach swobodnych.
6. Poprawiłem kilka innych niedociągnięć w oficjalnych misjach.
7. Obrazki ResearchCenter i RadarStation w katalogu diagram są w oficjalnych wersjach.
8. Dodałem proto000.txt i proto001.txt, by swobodnie uruchamiać słynny Edytor. Warto podmienić tym, co dostaliśmy w źródle - jest tam tego znacznie więcej.

Miłego sprawdzania ;-) .


* Nie jestem pewien. Wtedy posługiwałem się zupełnie innym językiem niż teraz. Dzisiaj to czytam i się z tego śmieję.

PoxiPol - 02-05-2012, 16:46

Nie zebym byl upierdliwy, ale mowi sie Patch, jako nakladka, a nie Path, jako droga : P
Niedlugo chetnie sobie sprawdze : )


/// Dzięki, już poprawiłem, co mogłem. Sam się nawet dziwiłem, dlaczego to tak podobne słowo. - Raptor

Raptor - 10-05-2012, 14:25

No i? Nikt nie sprawdził? Tylko dwa pobrania?
Abryct - 02-06-2012, 09:58

Pobrałem i zaczynam testować :)

Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group