Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

HTML, xHTML, dHTML, css - Nasza Strona

PoxiPol - 02-05-2012, 13:11
Temat postu: Nasza Strona
Otoz, rozumiem ze niedlugo bedziemy zaczynac pracowac nad nowa odslona naszej strony. Fajnie by bylo juz zaczynac to wszystko organizowac. Ja akurat w HTML czy CSS niezbyt paniemaju, ale chetnie chcialbym wziasc udzial, dzieki czemu bym sie troszeczke pod uczyl. No to oczywiscie, co pierwsze, to kto chetny do pracy ze mna?
patrolez - 02-05-2012, 14:33

No sam kod HTML + CSS + JS to nie problem, trzeba kogoś kreatywnego, kto wymyśli projekt graficzny, dobrze byłoby gdyby istniały już concept arty etc.
1. W tym przypadku chodzi mi o gotowego CMSa.
2. Inną możliwością jest postawienie samego lekkiego forum, a resztę się dokodzi - np. wątki z jednego subforum byłyby na stronie głównej, a komentarze to odpowiedzi na temat. Oczywiście z integracją. Czyli tworzymy portal na podstawie bazy danych forum.
3. Lekka strona z własnym wykodowanym CMSem do newsów, nawet bez komentarzy, bez rozbudowanych kont użytkowników.

Imho 2-ga opcja najlepsza, ale np. to samo można zrobić z gotowym CMSem i forum (tak jak teraz) tylko coś nowszego i lżejszego.

Mysterius - 22-07-2012, 20:54

Z html, css mogę pomóc jeśli chodzi o grafikę może bym wciągną znajomego w to :)

Sorry za odkopywanie.


Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group