Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Tekstury - Tekstury twarzy dla modów/CoLoBoT Gold

Raptor - 18-03-2012, 13:52
Temat postu: Tekstury twarzy dla modów/CoLoBoT Gold
Natknąłem się niedawno w sieci na pewne forum o grach z serii Gothic (głównie cz. I i II). Był tam temat, w którym były zgromadzone wszystkie tekstury twarzy postaci. Postanowiłem zgromadzić je wszystkie w jednym miejscu (archiwum niezawodnego formatu 7z) i umieścić na forum. Co prawda twarze nie wyglądają na takie, których posiadacze pochodziliby z CoLoBoT'owych realiów sci-fi, lecz mogą się przydać do prostych modów/skórek dla gry. Znajduje się tam też kilka kobiecych twarzy. Może dziewczyny zaczną wreszcie grać w Naszą ulubioną grę :D ...

Wiem, że proporcje i częściowo rozmiar tych tekstur nie pasuje do CoLoBoT'owego i że będziemy prawdopodobnie już niedługo przesiadać się na wyższe rozdzielczości w całej grze, ale może będzie to w czymkolwiek przydatne. Jeżeli ktokolwiek wie, gdzie można zdobyć więcej takich tekstur bądź znalazł jakiś dobry program do tworzenia takiej grafiki, ten temat jest właśnie po to.

Źródło: http://gothickomiksy.pl/t...arzy-vt3809.htm

Simbax - 18-03-2012, 14:18

Raptor napisał/a:
gdzie można zdobyć więcej takich tekstur


Po co?

Raptor napisał/a:
znalazł jakiś dobry program do tworzenia takiej grafiki


Każdy się nadaje, liczą się umiejętności grafika, a nie narzędzie... Jak się ktoś uprze, to nawet w Paincie to zrobi...

adiblol - 18-03-2012, 14:39

Prawa autorskie?
Raptor - 18-03-2012, 14:50

Jakie prawa? Chciałem tylko napędzić nieco rozwój ale widzę że chyba niepotrzebnie zmarnowałem czas, prąd i moc obliczeniową :-( . Ech... Pech.

Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group