Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Gry komputerowe - Hidden and still Hidden

PoxiPol - 08-03-2012, 17:04
Temat postu: Hidden and still Hidden
http://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=18709
Prosze przeczytajcie sobie kilka pierwszych postow i poogladajcie screeny : )
Niezla zabawe mielismy z gra Hidden and Dangerous Deluxe. Jest to gra darmowa, a o dziwo z dluga rozbudowana kampania, jednak trzeba sie troszku przyzwyczaic do niej, bo w koncu jest dosc stara. Jednak naprawde super zabawa.
Chcialbym sie jakos z wami umowic, abysmy sobie razem kiedys pograli : ) Poznam was troche lepiej i, skopiemu tylki farmerom : P

PS. Nie jestem juz tak 'smieszny' jak w tamtych czasach : P Mam nadzieje ze to zacheci was do gry.

Emxx52 - 08-03-2012, 17:22

Gierca wydaje się fajna... Myślę jednak, że nie ten dział... Mógłby ktoś przenieść?

//Moved - Rapcio
//Dżemkuje

PoxiPol - 09-03-2012, 19:22

Sorry, ale naprawde macie za duzo tych dzialow, abym cokowiek zrozumial. Mam nadzieje ze nad tym popracujecie po przenosinach : )
Simbax - 09-03-2012, 19:37

Faktycznie, lekki bałagan jest na forum :)
Emxx52 - 09-03-2012, 19:47

I lekki offtop tu się robi... Wypowiadajmy się o grze: kiedy zagramy (i czy wogóle... :P ), jak zagramy, czy gra nam się podoba, czy warto tu robić offtop i inne pytania tego typu... Hmm... offtopuje zwalczając offtop...

Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group