Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Colonization - Pomysł

Majkel - 26-12-2011, 20:53
Temat postu: Pomysł
Proponuję zrobić temat (przyklejony) w którym będzie postęp prac nad colonization, będą w nim informację co juz jest zrobione i co jest do zrobienia (pomysły zatwierdzone) i lista pomysłów. Do tego załącznik do ściągnięcia w różnych wersjach gry aby można było testować, a wszystko aktualizowane w jednym poście bo ciężko jest coś znaleźć przeszukując 10 tematów i czytając niepotrzebne posty, w ten sposób można łatwiej sugerować poprawki i dawać nowe pomysły i rozwiązania do istniejących części projektu

...edit...
w chwili obecnej tylko osoby które są w temacie mogą coś znaleźć pozostali muszą szukać i czytać od początku

p.s. Colonization, była już taka gra i to podobna do Ciwilization :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Colonization

Simbax - 26-12-2011, 21:12

Majkel napisał/a:
p.s. Colonization, była już taka gra i to podobna do Cywilization


Wiemy. Colonization to nazwa robocza. Swoją drogą Raptor, gdzie dalsza część fabuły? Może coś przegapiłem? :-|

@topic Pomysł bardzo dobry, ale na tym forum zwykle na pomyśle się kończy :(

Majkel - 26-12-2011, 22:20

Cytat:
Pomysł bardzo dobry, ale na tym forum zwykle na pomyśle się kończy :(


a jak tam z aktywnością admina lub PO admina ?

...edit...

hehe już widzę
Cytat:
Polski portal COLOBOTa ma już dwa lata!
UWAGA! To news sprzed roku, tak więc obecnie portal ma już trzy lata.

nawet nie chciało się pisać nowego artykułu więc pewnie za rok będzie:
Cytat:
Polski portal COLOBOTa ma już dwa lata!
UWAGA! To news sprzed 2 lat, tak więc obecnie portal ma już cztery lata.

Raptor - 27-12-2011, 01:38

Simbax napisał/a:
Raptor, gdzie dalsza część fabuły? Może coś przegapiłem? :-|

Zacznę pisać po zdaniu matury, podczas Wakacji. Na razie mogę Was pocieszyć tylko tym, że od pewnego czasu robię, że tak to nazwę, treningi pisarskie. Mam na celu solidnie się przygotować do matury (zwłaszcza z polskiego i angielskiego) a potem, jak już zdobędę trochę umiejętności, napisać coś dobrego i pokrzepiającego dla naszej wspólnoty. Proszę o cierpliwość.

Simbax - 27-12-2011, 10:22

Raptor napisał/a:
napisać coś dobrego i pokrzepiającego dla naszej wspólnoty. Proszę o cierpliwość.


Pokrzepiłeś mnie.

Madman07 - 28-12-2011, 18:57

Nie że coś ale myślałem że projekt padł? Tzn od października nic nowego nie słychać.
Raptor - 28-12-2011, 19:11

Wg mnie projekt nie upadł, lecz uległ zawieszeniu...
Mrocza - 28-12-2011, 23:54

Wszelkie projekty ruszą raczej dopiero na wakacjach.
Simbax - 29-12-2011, 11:48

@up

Nie chce zniechęcać, ale to samo wszyscy pisali w tym roku, że w wakacje będzie się działo, a i tak nic się nie zmieniło.

Mrocza - 29-12-2011, 11:53

Bo jak już wcześniej ktoś zauważył na pomysłach się wszystko kończy.

Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group