Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Portal i forum - Czas na zmiany!

Mrocza - 15-11-2011, 11:24
Temat postu: Czas na zmiany!
Czas na zmiany! Twórcy przestali interesować się grą więc moim zdaniem powinniśmy zamieścić na stronie pełną wersję gry!
Wstawiam ankietę, wynik pozostanie ukryty do czasu jej zakończenia. Ankieta trwać będzie tydzień aby każdy miał czas zastanowić się co będzie lepsze dla portalu i oddać głos!

adiblol - 15-11-2011, 13:15

pozwą nas.
Simbax - 15-11-2011, 14:53

adiblol napisał/a:
pozwą nas.


Szczerze wątpię, patrząc na stosunek EPSITECa do własnej produkcji. Czemu nie ma opcji "nie mam zdania"?

Mrocza - 15-11-2011, 16:36

Simbax jeżeli nie masz zdania to nie głosuj. Ale jeżeli chcesz mogę ci podpowiedzieć: kliknij TAK!
Szczerze wątpię że zauważą, że na jakimś polskim portalu coś tam wrzucili.

Van - 17-11-2011, 09:47

A pisał ktoś do nich w końcu zapytać, czy nie uwolniliby Colobota jako open source, a jeśli nie, to chociaż freeware?

Jeśli pisał, może czas napisać ponownie?

Co do ankiety, to jestem na "nie", oficjalnie piracić nie wolno i tyle. A jeśli ktoś ma ochotę, to odnaleźć odpowiednie linki w sieci naprawdę nietrudno. Należałoby się dogadać z właścicielami praw autorskich. Zaspamujmy im skrzynkę. Albo wyślijmy oficjalny list w imieniu polskiej społeczności.

Mrocza - 17-11-2011, 15:04

No właśnie. Kiedy ostatnio napisaliście do Episteca? Dostaliście jakąś odpowiedź?

[ Dodano: 17-11-2011, 17:32 ]
www.abandonwarering.com/?Page=FAQ

krzys_h - 13-12-2011, 08:01

Trzeba wraszcie coś zrobić, żeby Epsitec zainteresował się colobotem. A jak im się nie chce to niech chociaż dadzą kod.

PS. Po długiej przerwie wracam na forum

Mrocza - 13-12-2011, 21:58

Zamiast zapychać shoutbox'a powinniśmy pisać tutaj.

Cytat:
[Nie 18:39] MROCZA: Właśnie wczoraj założyłem konto na facebooku, taki zbieg okoliczności. Dawno tutaj nie zaglądałem, co z tą pełną wersją colobota?
[Nie 19:56] Simbax: Mam za to Książkę na Twarzy.
[Wczoraj 6:48] MROCZA: No to co z tym Colobotem?
[Wczoraj 17:28] Raptor: @Simbax: Ja zawsze mówiłem na Facebook лицо книга (litso kniga) lub po prostu "książka do przechowywania twarzy". Nie ma to jak chłopskorozumny żart...
[Wczoraj 17:29] Raptor: Hmm. Nie przyjmuje cyrylicy...
[Wczoraj 21:42] MROCZA: A co z uploadem pełnej wersji CoLoBoTa?
[Wczoraj 22:05] Berserker: Trzeba admina ktory wie o co chodzi.
[Wczoraj 22:35] MROCZA: Adminów jest dwóch, tak? Adiblol, który tu nie zaglądał od ponad dwoch tygodni i jeszcze Thorin12
[Wczoraj 22:37] MROCZA: Więc Thorinie, Co z tym uploadem?
[Dzisiaj 8:03] Thorin12: http://puu.sh/axwu - albo ja jestem ślepy, albo tu nie ma "dodaj download" czy czegoś w tym guscie
[Dzisiaj 8:03] Thorin12: a po takim magicznym przycisku jak "panel administracyjny" też ani widu, ani słychu
[Dzisiaj 8:10] krzys_h: http://colobot.cba.pl/forum/adm/ chyba sie otwiera panel
[Dzisiaj 8:11] krzys_h: A jednak nie
[Dzisiaj 8:23] krzys_h: http://colobot.cba.pl/forum/admin/ - działa
[Dzisiaj 11:27] MROCZA: No i się znalazł panel administracyjny! Ja nie mam uprawnień.
[Dzisiaj 11:48] Simbax: Ale problem z dodaniem czegoś do downloadu... Może przenieślibyśmy się wreszcie na coś lepszego?
[Dzisiaj 14:25] Thorin12: @krzys_h to jest panel administracyjny forum, a ktoś tam KONIECZNIE chciał by to było na portalu
[Dzisiaj 14:48] Simbax: To forum jest skończone...
[Dzisiaj 16:52] krzys_h: http://colobot.cba.pl/administration/ - jak sie nie ma uprawnień to przekierowuje na stronę główna
[Dzisiaj 20:32] MROCZA: Nie rozumiem. Czyli forum i portal to dwie całkiem oddzielne strony? Coś jest nie tak.
[Dzisiaj 21:15] Berserker: Forum jest osobno
[Dzisiaj 21:51] MROCZA: Do forum nie mam żadnych zastrzerzeń jest świetne. Dobrze posegregowane, nawet czas jest mierzony względem czasu uniwersalnego (dzień się kończy o 23:00 naszego czasu). Jest po prostu lepsze niż inne fora tematyczne na których ciężko coś znaleść.
[Dzisiaj 21:52] MROCZA: Tylko jest za dużo ograniczeń: okrojone sygnaturki, pliki w załączniku tylko do 4MB, ograniczenie długości wpisu na shoutboxie.
[Dzisiaj 21:54] MROCZA: Portal z kolei wygląda potwornie. Nie mam siły opisywać co jest żle.

Simbax - 14-12-2011, 13:50

Może przynajmniej dodać link gdzie można kupić albo skąd pobrać?
Mrocza - 14-12-2011, 17:14

Raczej nigdzie nie można kupić. Pozostaje dać link. Ale nie wiem czy to dobry pomysł. Czy nie będzie za to warnów?
Raptor - 14-12-2011, 18:48

MROCZA napisał/a:
Czy nie będzie za to warnów?

A skąd warny?

Zamiast się kłócić, czy wrzucić czy nie, to zróbmy znowu mass-mailing na Manta i EPSITEC. Brak odpowiedzi, zwłaszcza ze strony EPSITEC, będzie oznaczał "zezwolenie" na abandonware i nie mogą się do nas przyczepić! Tak trudno cokolwiek porządnego napisać? Adresy przecież są.

Simbax - 14-12-2011, 18:51

Raptor napisał/a:
zróbmy mass-mailing na Manta i EPSITEC. Brak odpowiedzi będzie oznaczał "zezwolenie" na abandonware i nie mogą się do nas przyczepić!


I to jest dobry pomysł!

Raptor - 14-12-2011, 18:53

Simbax napisał/a:
I to jest dobry pomysł!

To nie jest dobry pomysł. To jest żenująca oczywistość...

Simbax - 14-12-2011, 19:47

Za to rzeczywistość jest taka, że wszyscy pochwalą ten pomysł, a nikt tego nie zrobi.
Raptor - 14-12-2011, 21:40

W ogóle powinniście pomyśleć najpierw o tym, a nie tak od razu umieszczać.
Mrocza - 14-12-2011, 23:49

Simbax napisał/a:
Za to rzeczywistość jest taka, że wszyscy pochwalą ten pomysł, a nikt tego nie zrobi.

Z tej przyczyny lepiej napisać oficjalny list od polskiej społeczności CoLoBoTa.

adiblol - 16-12-2011, 23:45

Brak zakazu nie oznacza zezwolenia, ponieważ zakaz jest domyślnie.
Gdyby forum działało w kryptoprzestrzeni (I2P, Tor) nie byłoby problemu. Tak musimy przestrzegać prawa autorskiego.

Mrocza - 17-12-2011, 00:28

@up
Czy próbowaliście już skontaktować się z Epistec?
Jeżeli tak to z jakim skutkiem?

Raptor - 17-12-2011, 14:59

Rzekomo kiedyś się kontaktowali. Skutek był taki, że nie odpowiedziano nam. Ale mogę źle pamiętać...

[ Dodano: 17-12-2011, 15:01 ]
adiblol napisał/a:
Brak zakazu nie oznacza zezwolenia

Inaczej: Brak zakazu oznacza zapomnienie. Zapomnienie = Abandonware.

Mrocza - 26-12-2011, 21:41

Reasumując: Na tym forum nie pojawi się pełna wersja colobota, ewentualnie za kolejne 10 lat ponownie rozważymy tę kwestię.
Majkel - 26-12-2011, 21:49

Jestem za tym żeby pojawiło się tylko DEMO !, a jeżeli ktoś nie potrafi znaleźć na torrentach to nie będzie potrafił napisać najprostszego programu :P
Mrocza - 26-12-2011, 21:53

DEMO już jest. http://www.colobot.cba.pl/downloads.php?cat_id=1
Emxx52 - 29-12-2011, 16:38

Nie jestem pewien, ale na stronie znajdowała się (a może znajduje się jeszcze) pełna wersja od DeiDary


Jest!
Znalazłem: http://www.colobot.cba.pl...olobot+download
Gdyby był Abadon to od razu by wam wskazał :D

Mrocza - 29-12-2011, 17:19

Wystarczyło poszukać.

Z Abadonem się wyminąłem. On odszedł ja przyszedłem.

Emxx52 - 29-12-2011, 17:23

Spoko, wróci (przynajmniej tak pisał) :P
Mrocza - 06-01-2012, 16:35

Wydaje mi się, że prawa autorskie wygasają po 70 latach więc jeszcze trochę poczekamy.

Czyli Epistec po prostu zignorował list który wysłaliście?

Emxx52 - 08-01-2012, 19:21

Hmm. Nie wiadomo co dzieje się po tamtej stronie. Może zapomnieli hasła do skrzynki mailowej i nie mogą go odzyskać :P
Mrocza - 08-01-2012, 19:29

HA HA

Musi być jakiś aktualny e-mail na ich stronie przecież.

PS Napisałem tutaj posta i nadal mam 145. Tutaj też nie zlicza?

Emxx52 - 08-01-2012, 19:40

Strona jest nieodświeżana od chyba ośmiu lat. Chodzi mi o stronę ceebot.com
Mrocza - 08-01-2012, 19:59

Nie ma nadziei. Jedyny plus jest taki że to nie jest firma z USA gdzie prawa autorskie wygasają po 90 latach.
Raptor - 08-01-2012, 23:16

Emxx52 napisał/a:
Strona jest nieodświeżana od chyba ośmiu lat. Chodzi mi o stronę ceebot.com

A próbowaliście tu? -> http://www.epsitec.ch/

Zdaje się dość aktualne.

Emxx52 - 08-01-2012, 23:33

Rzeczywiście! Strona odświeżana regularnie. Wpisalem 'colobot' i wyskoczyło http://www.epsitec.ch/support/history/dates.htm
Mrocza - 08-01-2012, 23:34

Właśnie o tej stronie myślałem. Czyli co napiszemy jeszcze raz?
Emxx52 - 08-01-2012, 23:38

Hmm
http://www.epsitec.ch/support/contact

Simbax - 09-01-2012, 12:33

Po angielsku, niemiecku, francusku? :) Ktoś musi napisać i ktoś musi przetłumaczyć.
Mrocza - 09-01-2012, 12:58

Ja tylko angielski i Rosyjski.

Tрудно писать на компьютере без русской клавиатуры.

Simbax - 09-01-2012, 16:43

Na nasze możliwości to chyba tylko angielski albo niemiecki. Ten drugi chyba lepiej, bo ten język mają na swojej stronie, a angielskiego może im się nie chcieć tłumaczyć.
Mrocza - 09-01-2012, 17:04

To może dla pewności wysłać w dwóch językach?
Raptor - 09-01-2012, 17:36

Simbax napisał/a:
...angielskiego może im się nie chcieć tłumaczyć.

Wątpię, że ich pracownicy nie znają angielskiego. Nawet jak jest to firma niewielka, ich kwalifikacje powinny obejmować znajomość tego języka.

Simbax - 09-01-2012, 18:20

Ok, ale my tu dyskutujemy o tym w jakim języku to wysłać, a po pierwsze musimy ten list mieć.
Raptor - 09-01-2012, 19:06

Chyba wystarczy angielski.
Simbax - 09-01-2012, 19:33

Witam.
W imieniu użytkowników Polskiego Portalu Colobota, ostatnich i wytrwałych fanów gry Colobot, którą Wasza firma stworzyła, chcemy o coś poprosić. W związku z tym iż produkcja ta nie jest już przez Was rozwijana, prosimy o udostępnienie nam kodu źródłowego. Nie wiemy niestety nic o Waszym stosunku do niej. Próbowaliśmy się skontaktować z Wami posługując się prawdopodobnie starym adresem, ale nie uzyskaliśmy odpowiedzi. Bardzo nam się podoba Wasza gra i bardzo nam smutno z tego powodu, że nie możemy jej sami zmodyfikować i stworzyć być może kolejną część, jeśli Wy tego nie zrobicie. Proszę pamiętać, że jeśli nie dostaniemy odpowiedzi na niniejszą wiadomość, produkcja stanie się abandonware i będziemy mogli legalnie udostępniać jej pełną wersję za darmo.
Pozdrawiam.

Macie na szybko, niech się ktoś w końcu za coś weźmie...

Raptor - 09-01-2012, 21:29

Czekaj, Simbax. Najlepiej od razu napisać po angielsku całość wg wzoru Formal Letter (no wiecie, takie śmieszne rzeczy, jak "Dear Sir/Madam"). Nie mam dość umiejętności, by napisać to w ciągu godziny, jednak jak nikt bardziej doświadczony się w ciągu tygodnia za to nie weźmie, to będę zobowiązany napisać to na przyszły poniedziałek lub wtorek (niestety przygotowania studniówkowe nie pozwalają mi na napisanie tego choćby na piątek).

Poza tym, nie możemy "grozić" że w razie braku odpowiedzi, gra stanie się (tylko dla nas) abandonware. Możemy się najwyżej spytać, czy można tak traktować ich produkt. Czy wydają pozwolenie na rozpracowanie ich kodu źródłowego.

Ponadto, powinniśmy się przygotować na ich ewentualną odpowiedź, byśmy mogli dość szybko na nią zareagować i odpisać, np. upragnione "Dziękujemy za wysłanie kodu źródłowego!" lub mniej optymistyczne "Jaki jest powód Waszego braku akceptacji naszej prośby?".

Po kolei, spokojnie, przygotujmy się na każdą ewentualność, by widzieli, że jesteśmy odpowiedzialną społecznością fanów. Nasza konwersacja musi wyglądać naturalnie.

Simbax - 09-01-2012, 21:33

Raptor napisał/a:
Poza tym, nie możemy "grozić" że w razie braku odpowiedzi, gra stanie się (tylko dla nas) abandonware.


Tak, wiem. Pisałem pod impulsem trochę ;>

Mrocza - 10-01-2012, 12:08

Dear Sir/Madam

We represent the society of "Colobot Polish Portal" (also known as PPC) the most recent and persistant fans of COLOBOT. We are writing to enquire about your attitude towards the game.

In spite of the fact that this production is no longer supported we would be grateful if uou could provide us the source code of the game.

We tried to contact with you, probably using an old e-mail adress, but did not receive a reply.

The game is admired by all PPC users but it is disapointing for us that we are not able to modify or improve your production.

We would appreciate a quick reply.

Yours faithfully PPC Community


Napisane w ciągu godziny.
Co myślicie o tym?
Lepiej napisać krótko i na temat.
Zamiast Sir/Madam dałbym raczej Developer.

Simbax - 10-01-2012, 14:35

Mrocza napisał/a:
uou


you*

IMO jest dobry. Ktoś ogarnięty jeszcze sprawdzi pod kątem błędów, gramatyki i możemy wysłać.

Mrocza - 10-01-2012, 16:16

Simbax napisał/a:
Ktoś ogarnięty
Czyli kto?

@offtop Nadal mam 145 postów. Czy w tym temacie też nie nalicza? Czy to jest skutek uboczny zmienionego nicku?

Raptor - 10-01-2012, 17:27

Mrocza napisał/a:
Simbax napisał/a:
Ktoś ogarnięty
Czyli kto?

Na przykład nauczyciel :-D ! Przyda się jeszcze rozszerzyć co nieco ten list. Opisać, co jeszcze robimy bądź chcemy zrobić z tą grą. Powinniśmy wypaść jak najlepiej, najwiarygodniej.

Simbax - 10-01-2012, 17:29

Mrocza napisał/a:
Nadal mam 145 postów. Czy w tym temacie też nie nalicza? Czy to jest skutek uboczny zmienionego nicku?


Jezu, to tylko liczba pod avatarem...

Mrocza - 10-01-2012, 19:10

Adding a new game mode in the form of multiplayer would cause a great increase in popularity of the game?

We would like to further improve the goto()?

It would also be a brilliant idea to create something awesome.

[ Dodano: 10-01-2012, 19:17 ]
Hey! We should move this topic to the English Board! :mrgreen:

[ Dodano: 11-01-2012, 11:45 ]
Dwie literówki zrobiłem:
uou
disapointing

Słowo "recent" nie pasuje we wstępie. Trzeba użyć innego. Może "fanatic" :mrgreen:

Last remaining fans of the game?

Berserker - 11-01-2012, 14:42

@up
Stop showing off and go correct that letter.

Last remaining dziwne brzmi, albo last, albo remaining. + Dorzucic probably (nie mamy pewnosci, czy jacys koreancy nie maja 200k uzytkownikow na jakims zakrzaczonym forum)

Mrocza - 11-01-2012, 19:10

Dear Developer

We represent the society of "Colobot Polish Portal" (also known as PPC) the most persistant fans of COLOBOT and probably the last well organised group around the internet. We are writing to enquire about your attitude towards the game.

In spite of the fact that this production is no longer supported we would be grateful if you could provide us the source code of the game. This may give us plenty of new possibilities.

We tried to contact with you, probably using an old e-mail adress, but did not receive a reply. We were concerned. We even suspected that the messages were simply ignored. But the decision was made, this is our last attempt!

The game is admired by all PPC users but it is disappointing for us that we are not able to modify or improve your production. Adding a new game mode in the form of multiplayer would cause a great increase in popularity of the game.

We would appreciate a quick reply.

Yours faithfully PPC Community


W trzecim akapicie dodałem trochę desperacji.
Wydłużyłem też o kilka zdań i poprawiłem wstęp.

[ Dodano: 11-01-2012, 20:33 ]
To co wysyłamy?

Simbax - 14-01-2012, 20:19

@Mrocza Nie ma sprzeciwu -> wysyłaj. Nie będziemy czekać wieczność.
Mrocza - 14-01-2012, 20:39

Mam wysłać z własnego maila? To może zamienię wszystkie "we" na "I"?
Simbax - 14-01-2012, 21:12

Myślałem nad tym, może załóż specjalne konto np. colobotppc@gmail.com
Mrocza - 14-01-2012, 21:52

Konto założone. Email wysłany. Nie ma odwrotu.
Emxx52 - 14-01-2012, 21:53

EDIT: Spóźniłem się - post do usunięcia
Mrocza - 14-01-2012, 21:56

Hasło do skrzynki mogę podesłać na pw. Umieszczanie go tutaj nie byłoby najlepszym pomysłem.
Emxx52 - 14-01-2012, 22:25


Simbax - 14-01-2012, 22:35

Cytat:
Hasło do skrzynki mogę podesłać na pw. Umieszczanie go tutaj nie byłoby najlepszym pomysłem.


Wyślij wszystkim adminom. Ew. jeszcze komuś, ale bez przesady, to chyba ma być nasz oficjalny e-mail i lepiej, żeby jak najmniej osób miało do niego dostęp ;P

Emxx52 - 14-01-2012, 22:43

Przecież mamy oficjalnego maila, chyba, że on działa tylko jako automat :P
Simbax - 14-01-2012, 22:49

Możliwe... ale nawet jeśli, to hasło zna pewnie tylko COLOBOT, a jego na forum nie ma.
Emxx52 - 14-01-2012, 23:00

Ale na GG jest :P (no i na innych takich pierdołach)...
Mrocza - 15-01-2012, 06:23

Dobra oto oryginał pierwszej odpowiedzi:

Madame, Monsieur,

Ceci est une réponse automatique.

Nous avons bien reçu votre e-mail, et nous vous remercions.
Notre administration vous répondra dans les meilleurs délais.

Vous pouvez aussi nous atteindre par téléphone :

Jours ouvrables, 9h-12h, 14h-16h30
Tél.: 0848 27 37 87

Si vous souhaitez un renseignement technique, contactez plutôt
notre assistance technique aux horaires suivants :

Jours ouvrables, 13h30-17h; lu/me/ve aussi le matin 10h30-12h
Tél.: 0848 27 37 89

Tarif par quart d'heure : 45.-
Intervention à distance possible par Internet, prise en charge: 20.-
Détails sur <http://www.cresus.ch/support/tarifs/assistance>

Vous avez la possibilité de consulter notre FAQ (Foire aux questions)
à l'adresse <http://www.cresus.ch/cresus/faq>

Avec nos meilleures salutations.

EPSITEC SA


A to wersja dzięki google translate:

Drogi

To jest automatyczna odpowiedź.

Otrzymaliśmy e-mail, i dziękujemy.
Nasza administracja odpowie jak najszybciej.

Można również skontaktować się z nami przez telefon:

Dni robocze, 9h-12h, 14h-16.30
Tel:. 0848 27 37 87

Jeśli chcesz technicznych informacji, skontaktuj się raczej
naszej pomocy technicznej, w następujących terminach:

W dni powszednie, 13.30-17h
Tel:. 0848 27 37 89

Taryfy za kwadrans: 45 .-
Zdalne, możliwe przez Internet, wsparcie: 20 .-
Szczegóły <http://www.cresus.ch/support/tarifs/assistance>

Możesz odwiedzić naszą FAQ (Frequently Asked Questions)
tutaj <http://www.cresus.ch/cresus/faq>

Z poważaniem.

Epsitec SA

Emxx52 - 15-01-2012, 15:31

No to teraz se poczekamy, a może odpowiedzą już nieautomatycznie
Sovijet - 15-01-2012, 16:40

Witam po długiej nieobecności na forum :)
Nie wiecie może czy są inne strony o Colobocie tak jak PPC? gdyby im wyjaśnić całą sytuację, i gdyby tamte strony wysłały coś podobnego, jest większa szansa na to iż Epsitec na nasze pytanie odpowie.

Simbax - 15-01-2012, 16:58

Sovijet napisał/a:
Nie wiecie może czy są inne strony o Colobocie tak jak PPC?


Nie ma, wyginęły, jesteśmy ostatni.

Sovijet - 15-01-2012, 17:07

Oni na pewno będą chcieli coś z tego projektu który byłby wykonywany. Wiecie za darmo można coś mieć to czemu nie... Bardziej bym liczył na to żeby pozmieniać tekstury do Colobota, napisać nowe misję itd.
Mrocza - 20-01-2012, 06:59

Hello dear Colobot fans,
Thank you for contacting us. We
never received your previous e-
mails.
We would be glad to see COLOBOT
continue to evolve in the future,
in your hands.
In order to prepare a source code
distribution, we need some time;
would you be able to support us
financially for this ?
Best regards.
Epsitec SA – Silia Affolter


[ Dodano: 20-01-2012, 09:40 ]
Teraz trzeba się dobrze zastanowić nad odpowiedzią. Proponuję zawrzeć następujące informacje:
1. Profil społeczny użytkowników forum (jesteśmy tylko studentami lub uczniami).
2. Liczba osób aktywnie zaangażowanych w projekty.
3. Postęp w pracach. Ile zdołaliśmy zrobić bez kodu i na co nas stać.

Raptor - 20-01-2012, 12:29

O cholibka! Może być trudno. Trza przeczesać całe forum, by odnaleźć to, czego dokonaliśmy. Trainer do CoLoBoT'a, Colonization, mody i co tam jeszcze. Warto to im wysłać.

Szkoda, że większość użytkowników dawno się tu nie pojawiło: COLOBOT, Abadon, adiblol, DemoLisH, krzys_h - Tych i paru innych należałoby czym prędzej zwołać tutaj.

Mrocza - 20-01-2012, 14:13

Mogę bezzwłocznie zacząć pisać wstęp ale nie wiem jak z tymi wszystkimi projektami. Siobot w ogóle działa? Może trzeba przetłumaczyć na angielski świetną paczkę misji pt. Colobot innaczej? Na czym stanęły prace przy CMP?
Raptor - 20-01-2012, 14:39

Pisz. Założyłem temat, w którym możemy to wszystko składać:
http://www.colobot.cba.pl...p?p=18659#18659

Niechaj też Thorin12 zmieni ogłoszenie na stronie głównej i forum, by przyciągnąć w miarę możliwości starych ekspertów:

Nawiązaliśmy kontakt z EPSITEC! Dołącz do nas i wspólnie postarajmy się przekonać tę firmę do wręczenia Nam, społeczności PPC, kodu źródłowego gry CoLoBoT.

Szanse są marne na sprowadzenie wszystkich, ale warto spróbować.

Simbax - 20-01-2012, 14:44

O cholera jasna. Udało się. To powodzenia, będę się wszystkiemu biernie przyglądał.
Raptor - 20-01-2012, 14:51

Może pomożesz w składaniu materiału do odpowiedzi? Na pewno pamiętasz coś, co było na forum dość istotnego i czym moglibyśmy zainteresować EPSITEC.
krzys_h - 20-01-2012, 16:22

Raptor napisał/a:
Szkoda, że większość użytkowników dawno się tu nie pojawiło: COLOBOT, Abadon, adiblol, DemoLisH, krzys_h - Tych i paru innych należałoby czym prędzej zwołać tutaj.


Jestem! Fajnie, że wreszcie otrzymaliśmy odpowiedź.

[ Dodano: 20-01-2012, 16:30 ]
Mrocza napisał/a:
Na czym stanęły prace przy CMP?

Na tym, że napisałem kod, ale nie działa :(

Emxx52 - 20-01-2012, 17:49

Jes, jes, jes! Ale radocha... Może wyślijmy im link i opiszmy co mogą tu znaleźć, chociaż chyba lepiej by było wysłać im to co tu jest nie narażając ich na herezje utworzone przez tłumacza Google przy próbie przetłumaczenia stronki :P

Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group