Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Strefa off-topu - Uprawnienia dla kogoś

adiblol - 17-08-2008, 09:52
Temat postu: Uprawnienia dla kogoś
Mam propozycje: skoro admin nie będzie mógł zajmować się portalem to może komuś do kogo na zaufanie przydzieli uprawnienia admina lub moderatora ? Chodzi o to że jakby jacyś wandale popisali bzdury na forum to leżało by to przez miesiąc i psuło wizerunek serwisu :(
Abadon - 18-08-2008, 22:07
Temat postu: RE: Uprawnienia dla kogoś
Masz racje. Gratuluje pomysłu.
mac1e7 - 19-08-2008, 11:24
Temat postu: RE: Uprawnienia dla kogoś
A tym "kimś" miałbyś być ty czy myślałeś tak ogólnie ;)
adiblol - 19-08-2008, 15:56
Temat postu: RE: Uprawnienia dla kogoś
ogólnie.
DeiDara - 24-08-2008, 12:11
Temat postu: RE: Uprawnienia dla kogoś
"Uprawnienia dla kogoś"Przesto chcesz wyrazić że dla mnie :| :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:| dla mnie masz dać uprawnienia.

// aaaaa!!!... ratujcie mnie przed tym (Lukasz) POKEMONEM! Nie wiem czy usunąć tego posta... -adiblol

adiblol - 21-12-2008, 11:42
Temat postu: RE: Uprawnienia dla kogoś
No i problem wrócił - admina nie ma i nikt nie ma uprawnień. Co prawda nie było ataku wandali ale np. nikt nie zatwierdził mi screenshota.
COLOBOT - 10-01-2009, 19:21
Temat postu: RE: Uprawnienia dla kogoś
W najbliższym czasie przeniesiemy się na forum z lepszym skryptem, tam już nadanie uprawnień nie będzie problemem. W obecnej formie sam nie wiem do czego daję dostęp nadając komuś status moderatora.
Nowe forum będzie na pewno, a jak będę zwlekał, to możecie mi zaspamować skrzynkę. Jak przez tydzień się nie będę odzywał to niech mi ktoś wyśle maila, bo czasem w nawale spraw mogę zapomnieć.

Abadon - 10-01-2009, 20:41
Temat postu: RE: Uprawnienia dla kogoś
Co do moderatora to może on edytowac teksty innych użytkowników (no wiecie błędy itp.). Moderatora najczęściej porządkuje się do jakiegoś danego tematu. W panelu administracyjnym wybiera się odpowiednie osoby z Listy użytkowników z tego co wiem.B)

Opcje Moderatora:
-Odśwież temat
-Usuń temat
-Zablokuj temat
-Przyklej temat
-Przesuń temat

lukas_j - 27-01-2009, 21:18
Temat postu: RE: Uprawnienia dla kogoś
Wogóle to dać komuś admina, aby zatwierdzał nowe materiały, wogóle nie dawać jak nie chcesz super admina, ale dać np. załóżmy admina, ale z opcjami potrzebnymi, np. zatwierdzanie artow, newsów linków galerii itp ;]


/// kolejny post lukasa_j w których nie używa polskich znaków, w przyszłości o nich (polskich znakach) pamiętaj - Abadon


Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group