Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Forum powitalne - Moja historia z colobotem

krzys_h - 26-02-2011, 11:38
Temat postu: Moja historia z colobotem
Nie jest to mój pierwszy post, ale postanowiłem w końcu opisać moją historię z colobotem.

Wszystko zaczęło się dawno, dawno temu, kiedy to dostałem na urodziny pełną wersję CeeBota4. Po przejściu całej gry zauważyłem, że przy niektóruch budynkach w pomocy jest napisane (tylko COLOBOT). Pomyślałem sobie "Hmm... Co to za gra ten colobot?" No i zacząłem szukać w internecie. Znalazłem demo i przeszedłem całe, ale pełnej wersji nigdzie nie mogłem znaleść. W końcu kiedyś przez przypadek znalazłem gdzieś w internecie i do tego po polsku, czego się nie spodziewałem. Przeszedłem już prawie całą grę, dobrze programuję w CBot i tworzę własne poziomy, choć nie bardzo mi to wychodzi. Pod koniec roku znalazłem to forum i zarejestrowałem się tu. Od tego czasu zostałem już stałym bywalcem i mam 90 postów. Ostatnio próbuję zdekompilować colobota, ale coś wolno idzie ;)

Berserker - 26-02-2011, 13:29

Udowodnij, ze dobrze w CBocie programujesz! :D
Emxx52 - 27-02-2011, 09:29

Moja historia jest bardzo podobna, tyle, że mój kolega sąsiad miał jakiś magazyn, w którym był CeeBot4, lecz on nie potrafił go w ogóle ogarnąć. Szperanie w SatComie doprowadziło mnie do "tylko Colobot"
Raptor - 28-02-2011, 13:45

Ja należę do tzw. Starych Pryków, którzy mieli CoLoBoT-a od niemal samego początku jego istnienia.
Berserker - 28-02-2011, 17:59

Ja nawet nie wiem, od kiedy istnieje, Colobota mam od 2003 r.

Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group